[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.71″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Beşyıldız Yuvataş İnşaat’ın Genel Koordinatörü Güzin Ervardar, AlizePark Evleri’nde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarının ardından Yuvataş İnşaat’ın Genel Koordinatörlüğü’nü de üstlendi. Güzin Ervardar, Ekim ayı itibarı ile AlizePark Evleri’nin yanı sıra, Yuvataş İnşaat’ın Tepe Park Villaları’nın da Satış ve Pazarlama Organizasyonu’ndan sorumlu Genel Koordinatörlüğünü Güzin Özvardar üstlendi.

Beşyıldız Yuvataş İnşaat’ın Genel Koordinatörü Güzin Ervardar, AlizePark Evleri’nde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarının ardından Yuvataş İnşaat’ın Genel Koordinatörlüğü’nü de üstlendi. Güzin Ervardar, Ekim ayı itibarı ile AlizePark Evleri’nin yanı sıra, Yuvataş İnşaat’ın Tepe Park Villaları’nın da Satış ve Pazarlama Organizasyonu’ndan sorumlu olacak.

1989 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan Ervardar, yüksek lisansını da İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. 1993 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Güzin Ervardar, sırayla Turyap Organizasyon Geliştirme Müdürü, Turyap Yönetim Kurulu Üyeliği ve Milliyet Emlak Sitesi’nin Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Ervardar, mesleki yaşamı boyunca pek çok konut projesinin pazarlama ve satış organizasyonunu da gerçekleştirdi.

Haberin kaynağı; yapi.com.tr

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]